אודות

הי, כיף שאתם פה!
כאן תמצאו את ההמלצות שלי על חוויות שוברות שגרה, על מסעדות ועל בילויים, על סדרות טלוויזיה וספרים, על קניות, חופשות וגילויים חדשים שמשמחים את הלב.
כן, כן - כל הדברים שאולי לא ישנו את העולם או יצילו את כדור הארץ, אבל לגמרי יהפכו את החיים שלנו פה לקצת יותר צבעוניים ומרגשים.

נשמע אסקפיסטי?  יאפ.  רדוד?  קצת.  הכרחי?  בארווור!

צילום: עדו לביא


אבל הי... 
מי אני בכלל? 
נעים מאד, אני שירית.
שירית שניר-כץ אם בא לכם ממש לשבור את השיניים... 

אני גם רדודה וגם עמוקה. גם מידל אייג' וגם קצת טינאייג'. גם אמא של רועי ולירי שגדלים לי מהר, מדי וגם בת הזוג של גילי האחד והיחיד.

כשאני לא מבלה עמוק ברדודים, אני מתפרנסת מקופירייטינג, קריאייטיב וכתיבה שיווקית לעסקים מעולמות הלייף סטייל.

איך קפצתי למים הרדודים?
שנים חלמתי על בלוג משלי, וזה לא קרה. שילוב של חששות מעדות ה"מה יגידו", יחד עם עומסים וקצת עצלנות אורגנית בילט אין עשו את שלהם.

ואז הגיעה מגיפה עולמית אחת, וכפכפה את כולנו יפה יפה על החיים שלנו. גם אותי.

הבנתי שכדי להילחם בתופעות הלוואי של הקורונה על מצב הרוח והנפש שלי, אני חייבת להתחסן במנות קטנות וקבועות של שמחת חיים ושבירת שגרה.

איפה אני כותבת? 

על כל אלה אני כותבת פה בבלוג, וגם בקבוצת הפייסבוק הסגורה עמוק ברדודים, שהיא כבר קהילה אמיתית עם תכנים שווים ביותר. תרגישו חופשי להצטרף אליה. כיף שם באקסטרים!
הנה לינק ישיר אליה: https://bit.ly/3GUegDx

ושת"פים, מה איתם?  
אני לגמרי בעניין. אם יש לכם עסק באחד מהתחומים הרדודים שאני סוקרת (תיירות, מלונאות, סיורים, קולינריה, תרבות ועיצוב) אפשר בהחלט לדבר על שיתוף פעולה. רק קחו בחשבון שאני בודקת ובסופו של דבר כותבת אך ורק על דברים רלוונטיים לבלוג, כאלה שאני באמת אוהבת בעצמי, ויכולה להמליץ עליהם מכל הלב.

מאחלת לכם צלילה מהנה וכיפית לעומק הרדודים,
שירית צילום: עדו לביא
צילום: עדו לביא

שאלות עמוקות? בקשות רדודות? דברו אליי!

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אי-מייל
אנא הקלידו פרטים

יצירת קשר